Scroll to top
en tr

Hakkımızda


Üreten Türkiye için çalışıyoruz!

Robentex, üretim sistemlerinin otomatikleştirilmesine yönelik mühendislik çözümleri üretmek amacıyla 2014 yılında Kocaeli’de kurulmuştur.

Başta Otomotiv ve Beyaz Eşya olmak üzere; seri üretimin olduğu pek çok sektörde, robotik otomasyon projeleri yapmıştır. Anahtar teslimi otomasyon çözümlerinin yanı sıra; mevcut üretim sistemlerinin revizyonu ve modernleştirilmesi konularında da uygulamalar yapılmıştır.

Robentex, Müşterilerine katma değeri ve verimliliği yüksek entegre çözümler sunabilmek için 2018 başından itibaren Enerji Yönetimi, Makine Emniyeti ve Süreç Optimizasyonu konularında da mühendislik hizmetleri vermeye başlamıştır. Böylelikle, endüstrinin ihtiyaç duyduğu otomasyon çözümlerini; enerji, emniyet ve işletmenin mevcut süreçlerini de göz önünde bulundurarak; bütünsel bir endüstriyel verimlilik yaklaşımıyla üretmeyi amaçlamaktadır.

 • Müşteri Odaklılık
  Maksimum müşteri memnuniyeti için, müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi anlayıp, en iyi mühendislik çözümlerini optimum maliyet koşulları ile müşterilerimize sunarız.
 • Takım Ruhu
  Bireysel menfaatlerden ve başarılardan uzak durup, her birimiz takımın başarısını ister, destekler ve takım başarısı için üzerimize düşenleri proaktif ve özverili bir şekilde yaparız.
 • Dürüstlük ve Etik
  Süreçlerimizi olabildiğince şeffaf kılar ve doğruluktan vazgeçmeyiz. İçinde bulunduğumuz firmanın veya ülkenin koşullarını bilir kurallarına uyarız. İş etiği, vazgeçemeyeceklerimizdendir..
 • İnsanımız & Paydaşlarımız
  Başarılarımızın ortağı emekçilerimizi, hak ettikleri yerde görmekten gurur duyarız.