Scroll to top
en tr

Hakkımızda


Üreten Türkiye için çalışıyoruz!

Robentex, üretim sistemlerinin otomatikleştirilmesine yönelik mühendislik çözümleri üretmek amacıyla 2014 yılında Kocaeli’de kurulmuştur.

Başta Otomotiv ve Beyaz Eşya olmak üzere; seri üretimin olduğu pek çok sektörde, robotik otomasyon projeleri yapmıştır. Anahtar teslimi otomasyon çözümlerinin yanı sıra; mevcut üretim sistemlerinin revizyonu ve modernleştirilmesi konularında da uygulamalar yapılmıştır.

Robentex, Müşterilerine katma değeri ve verimliliği yüksek entegre çözümler sunabilmek için 2018 başından itibaren Enerji Yönetimi, Makine Emniyeti ve Süreç Optimizasyonu konularında da mühendislik hizmetleri vermeye başlamıştır. Böylelikle, endüstrinin ihtiyaç duyduğu otomasyon çözümlerini; enerji, emniyet ve işletmenin mevcut süreçlerini de göz önünde bulundurarak; bütünsel bir endüstriyel verimlilik yaklaşımıyla üretmeyi amaçlamaktadır.

Robentex Manifestosu

Firmamız, 2015 yılında deneyimli bir mühendis ekibinin bir araya gelmesiyle kurulmuştur.  Tek cümleyle özetlemek gerekirse, içinde endüstriyel robotların yer aldığı anahtar teslim projeler yapmaktayız.

Ayrıca mevcut üretim sistemlerinin revize edilmesi ve modernleştirilmesi konularında da uygulamalar geliştirmekteyiz. Otomotiv, beyaz eşya ve gıda sektörleri başta olmak üzere uzmanlaştığımız konular; seri üretimin olduğu pek çok sektörde kaynak uygulamaları, hat sonu paletleme ve paketleme işlemleri ile kutulama uygulamalarıdır.

İşimizi en verimli şekilde sürdürülebilir kılmak adına, personel dengesini koruyarak ve kaynaklarımızı titiz kullanarak, müşterilerimizle kalite ve hizmet odaklı, uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

Bir işletmeyi kurmak kadar, uzun yıllar boyunca iyi yönetmek ve hayatını devam ettirmesini sağlamak da bir nevi mühendislik. Biz bu konuda da, ürettiğimiz ürünler ve çözümler kadar hassas ve titiz davranıyoruz. Personel sayımızı ve kaynaklarımızı optimum düzeyde tutuyor, kaliteli, uzun soluklu yol arkadaşlığı yapabileceğimiz müşterilerden oluşan bir portföyü sağlamak adına adımlar atıyoruz.

Global hedeflerimiz var ve bunlara sıkı sıkıya bağlıyız. Üretim sürecimizin her aşamasında çevreye duyarlı, enerji verimliliğine önem veren, kalite öncelikli bir anlayış, kurum kültürümüzün ayrılmaz bir parçası. En değerli varlığın insan olduğunun her zaman bilincindeyiz.

  • Müşteri Odaklılık
   Maksimum müşteri memnuniyeti için, müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi anlayıp, en iyi mühendislik çözümlerini optimum maliyet koşulları ile müşterilerimize sunarız.
  • Takım Ruhu
   Bireysel menfaatlerden ve başarılardan uzak durup, her birimiz takımın başarısını ister, destekler ve takım başarısı için üzerimize düşenleri proaktif ve özverili bir şekilde yaparız.
  • Dürüstlük ve Etik
   Süreçlerimizi olabildiğince şeffaf kılar ve doğruluktan vazgeçmeyiz. İçinde bulunduğumuz firmanın veya ülkenin koşullarını bilir kurallarına uyarız. İş etiğine önem veririz.
  • İnsanımız & Paydaşlarımız
   Başarılarımızın ortağı emekçilerimizi, hak ettikleri yerde görmekten gurur duyarız.