Robentex

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Robentex’in temel değerlerinden biridir: destek hizmetleri ve müşteri desteği , 7 gün 24 saat sunuyor seçilen çözümlerine göre maksimum verimli sonuçlar sağlıyoruz. Farklı üretim ihtiyaçlarını mühendislik ve bilgisayar sistemlerini uzun yıllardan beri kurulumu ve desteğini sağlıyoruz.

Şimdi bir müşteri temsilcisiyle görüşmek için;

Hızlı ve etkili çözümlerimizle tanışın.

Ne Sunuyoruz ?

Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek Faaliyetleri

Güvenlik ve Eğitim Güncelleme Paketleri

Bakım Hizmetleri

Yedek Parça

Teknik Optimizasyon

Güvenlik ve Eğitim Güncelleme Paketleri

Bakım Hizmetleri

Yedek Parça

Teknik Optimizasyon

Robentex, müşterilere gerekli yedek parçaların kullanılabilirliğini genişletmek ve müşterilerimize her zaman ve ihtiyaca göre gittikçe daha verimli ve eksiksiz bir şekilde yardımcı olmak için teknik yardım masası desteğini geliştirmeye yatırım yapmaktadır .

Bu bağlamda, Yedek Parçalar İçin İnteraktif Kataloğu da dahil edilmiştir : müşterilerin bir 3D makine modelindeki bitki bileşenlerini hızlı ve sezgisel olarak tanımlamasına olanak sağlayan işlevsel bir araç. Çevrimiçi versiyon ayrıca, fiyat ve teslim süreleriyle ilgili yedek parça hakkında 7 gün 24 saat güncel bilgi almasını sağlar; Ayrıca sipariş verebilir ve gönderim durumunu kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik önceliğimiz olduğu için, sistemler çalışır durumdayken müşteri destek programları sunuyoruz.

  • Her bir LGV’yi sistemde tam olarak çalışır durumda ve iyi bakımda bulundurun.
  • E80 Akıllı Karar Verme Makinesi (SDM), müşterinin ERP’si ve müşterinin iletişim ağı arasındaki donanım / yazılım / prosedürel çakışmalardan dolayı sistemin tamamen kapanmasını önleyin.
  • Çevrimiçi H24 ve telefon teknik desteği sağlayın.
  • Yeni operasyonel ihtiyaçlara (yeni ürün grupları, palet çeşitleri, artan üretim kapasitesi, vb.) Uyum sağlamak için müşteriye gerekli güncellemeleri / değişiklikleri / danışmanlığı sağlayarak sistem performansını izleyin.
  • Sistemin güvenlik ve verimlilikte nasıl çalıştırılacağı konusunda sürekli eğitim verin.
  • Operasyonel ve teknolojik güvenliği iyileştirmek için önerilerde bulunun.
  • Entegre mühendislik hizmetleri ve yedek parça nakliyesi sağlayın.